Пн-Пт: 9.00-18.30
Cб: 10.00-14.30

Про нас


      Багетна майстерня «Datex - українська виробнича компанія, заснована у 2007 році.

      Спочатку це була історія лише про РАМИ. Надавали та продовжуємо надавати професійна послуги з оформлення будь-яких видів живопису, графіки, фотографій, ікон, вишитих картин, документів в багет. У нашій майстерні вас завжди радо зустрінуть та допоможуть підібрати ідеальне оформлення для вашого витвору! Для цього до ваших послуг- висококваліфіковані спеціалісти, найбільший у місті склад дерев’яного та пластикового багету, широка кольорова гама паспарту, поліроване та антиблікове скло та, звичайно, золоті руки наших багетних майстрів , які швидко, якісно та з великою обережністю до ваших робіт виготовлять достойне оформлення для них. Термін виконання замовлень зазвичай 1-2дні. Оформлення вишитих робіт трішки довше: 4-5 робочих днів.

      Багетна майстерня «Datex”- це також власне виробництво дерев‘яного підрамника ( звичайного та зрощеного) для натяжки полотен. Якісна суха сировина , новітнє обладнання, прагнення постійно вдосконалюватись- гарантують високу якість нашого товару. Пропонуємо виготовлення підрамників за індивідуальними розмірами , а  також можемо запропонувати гарну  ціну та умови замовлення  на рейки для гуртових покупців. 

      Багетна майстерня «Datex”- це з недавнього часу ще і  виробництво картин за номерами «Барви». 

У нас широкий асортимент сюжетів для дорослих та діток різних розмірів, які завжди в наявності! В кожному комплекті для творчості, крім фарб, пензлів, полотна та вішачка міститься акриловий лак для фінального покриття картини! Картини за номерами- чудовий засіб для зняття стресу, депресії, творчого проведення вільного часу, а також стане окрасою вашого інтер‘єру, виконаною власними руками!

      Завжди відкриті для знайомств та співпраці в будь-якому напрямку нашої діяльності- рами, підрамник, картини за номерами!