Пн-Пт: 9.00-18.30
Cб: 10.00-14.30

Про нас


Багетна майстерня «DATEX» - це власне виробництво виготовлення рам для картин в м. Рівне.

Багетна майстерня «DATEX» працює на ринку з 2007 року, процвітання напряму залежить від досвіду та професіоналізму. Низькі ціни, нижче ринкових на 20-30%, завдяки обсягам та наявності власного виробництва.

Наша справа – увага до дрібниць, вчасно виконане замовлення, яке максимально точно та охайно упаковане і вчасно відправлене. Надійність – це кредо компанії. Своєчасне обслуговування обладнання та закупівля матеріалів. Послуги з оформлення в раму зображень доповнять будь-який інтер’єр у власній оселі або в офісі.

Наші переваги:
- величезний асортимент дерев’яного та пластикового багета;
- виготовлення дерев’яних та пластикових рам;
- виготовлення підрамника для полотна на власному обладнанні;
- виготовлення дерев’яного багета для декупажу;
- для реалізаторів рамок – особливі умови співпраці;
- для постійних клієнтів – гнучка система знижок;
- документальний супровід товару (замовлення);
- можливість безготівково розрахунку без ПДВ;
- експорт по всій Україні;
- фоторамки оптом та рамки для дипломів;
- оптова торгівля антибліковим та полірованим склом для багетних майстерень;
- для великих замовлень – безкоштовна доставка;
- постійне розширення асортименту.

В можливостях виробництва різні формати виготовлення рам, від 10×12 см. до нестандартних, великих розмірів. Замовляючи продукцію у майстерні «DATEX», Ви отримуєте повністю готову роботу «Замовлення під ключ» та невисокі ціни.

Це можливо тільки за наявності власного виробництва.

У нашій майстерні неймовірний вибір: понад 800 зразків дерев’яних та пластикових багетів. Зразки постійно поповнюються з урахуванням смаків клієнтів та вимог часу.

Улюблений матеріал в роботі виробництва — дерево. З його допомогою ми вчасно виконуємо Ваші замовлення в різних розмірах. Під час оформлення будь-якої роботи в раму додатково використовується скло, ДВП, підрамник та паспарту. Виготовлення підрамника та натяжка полотна. Зображення може бути надруковано на полотні або на спеціально обробленій заздалегідь тканині. Зображення може передавати дуже важливі моменти Вашого життя (весілля, народження дитини тощо). Також можливий друк портретів, стилізацій, репродукцій.

Друк зображень Ви також маєте можливість зробити у нас. У роботі виробництва німецька якість від компанії Epson — друк на оригінальному полотні з використанням водостійких чорнил.

Ціна кожного виробу прораховується індивідуально. На вартість роботи впливають обрані матеріали для друку, товщина та розмір підрамника, обрамлення та підібраний багет.

Запрошуємо до співпраці майстерні, магазини, торгові представництва, які займаються продажем та реалізацією усіх видів рам, крім того, приймають замовлення на виготовлення індивідуальних розмірів рам.

Наше завдання полягає в тому, щоб до нас повернулася не рама, а задоволений клієнт з новим замовленням.

Повна адреса:
м. Рівне, вул. Соборна, 259 (магазин «Юність» 2 поверх, продуктовий ринок магазин рукоділля "Муліне").
м. Рівне, вул. Гагаріна,39 (територія заводу Газотрон, багетна майстерня, склад багету та скла).