098 628 65 57
095 189 33 65
Пн-Пт: 9.00-18.30
Cб: 10.00-14.30
Бренд
підрамник
підрамник

Ціни на готовий профіль підрамника:

Розмір профілю 15 х 30 мм.:
- до 200 м. готового підрамника – по 7.00 грн. за погонний метр.

- від 200 м. до 600м. – по 6.50 грн. за погонний метр.

- від 600 м. і більше – по 6.00 за погонний метр.

Ціни на глухий підрамник для полотен:
- до розміру 30 * 40 за погонний метр готової продукції – 15.00 грн.

- більші розміри обговорюються окремо, в залежності від складності.


Розмір профілю 18 х 46 мм.:

- до 400 м.  – по 9.00 грн. за погонний метр.

- від 400 м. до 600м.– по 8.00 грн. за погонний метр.

- від 600 м. і більше – по 7.50 грн. за погонний метр.

Ціни на глухий підрамник для полотен:

- до розміру 40 * 60 за погонний метр готової продукції – 20.00 грн.

- більші розміри обговорюються окремо, в залежності від складності.


Розмір профілю 23 х 46 мм.:

- до 200 м. – по 18.00 грн. за погонний метр.

- від 200 м. і більше – по 15.00 грн. за погонний метр.

Ціни на глухий підрамник для полотен:

- до розміру 40 * 60 за погонний метр готової продукції – 25.00 грн.

- більші розміри обговорюються окремо, в залежності від складності.

Запрошуємо до співпраці майстерні, які виготовляють друковані полотна та репродукції котрі необхідно натягувати на підрамник.


        Виготовлення підрамника, підрамник для полотна.
Підрамник - це внутрішня рамка, яка найчастіше виготовлена з соснового дерева. Вона використовується в якості основи (каркаса) натяжки полотна. Підрамник призначений для натяжки полотен з живописом, репродукцій і друкованих полотен. Зазвичай прийнято розрізняти два види підрамників - модульні і глухі.
Глухий підрамник для картин відрізняється надійністю та статичністю, але він не дає можливості регулювати натяг полотна. Його перевага: низька ціна і висока міцність. У свою чергу, модульний підрамник для картини дозволяє регулювати натяг полотна. З іншого боку, виготовлення підрамників такого виду вимагає великих затрат часу, і отже, коштує на порядок дорожче.
Практична сторона питання розглядає, те що якісно натягнуте полотно не може провиснути як на глухому, так і на модульному підрамнику. В крайньому випадку, якщо він знаходився в приміщенні з високим рівнем вологості, його можна окропити водою і перенести в сухе місце, тоді він розправитися сам собою. Так що модульний підрамник для полотна, здебільшого, відрізняється від глухого тільки ціною.
Розміри підрамників залежать від того, якого формату картину потрібно оформити. У нашій майстерні ви можете отримати підрамники на замовлення будь-яких розмірів. Також, в асортимент наших послуг входить заміна підрамника, натяжка або перетяжка полотна, оформлення твору в багет.
Оформлення полотна на основі залежить від побажання замовника і від того яким способом була здійснена натяжка. Існує два види натяжки: стандартна і галерейна (її ще називають «евронатяжка»).
Стандартний спосіб відрізняється тим, що краю полотна кріпляться з боків основи степлером. Він має ряд переваг: набагато дешевше і немає ризику пошкодити картину. Такий твір можна оформити в красиву багетну раму. Галерейна або «евронатяжка» відрізняється тим, що краю полотна загортаються за підрамник, а саме полотно кріпиться до основи. Цей спосіб дорожчий, і ризикований, тому що краї, які загортають за підрамник, можуть бути пошкоджені.
Існує чимало статей, що описують як зробити підрамник або здійснити натяжку. Безумовно, все можна виконати самостійно, але якщо потрібний дійсно якісний підрамник для полотна, купити його краще в багетній майстерні, ніж витрачати гроші на матеріали, з непередбачуваним результатом, щоб все одно потім при незадовільному результаті відправитися до фахівців.